PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR

500L4,950L

Green Star

Pastrues universal shumë i përqendruar, pa fosfat dhe pa tretës, alkalin.

 

500L4,950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR

PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR Pastrues shumë i përqendruar, pa fosfat dhe pa tretës, alkalin. Universalisht i përdorshëm për zonat e dyshemesë së punëtorisë dhe pastrimit industrial, pastrimit të brendshëm dhe të jashtëm të makinave dhe kamionëve dhe pastrimit të motorit falë papastërtisë së tij të madhe dhe kapacitetit mbajtës të vajit. Frenuesit e veçantë të korrozionit sigurojnë pajtueshmëri të lartë të materialit në lidhje me përbërësit e ndjeshëm siç janë p.sh., alumini i anodizuar. Për përdorim në nxjerrjen e llakut dhe pajisjet e tjera të pastrimit të qilimave ne rekomandojmë shtimin e frenuesit të shkumës Kocentschäumer. I përshtatshëm në mënyrë optimale edhe për impiantet e trajtimit të ujit me shërbim biologjik. Ndarja e shpejtë dhe testimi në përputhje me ORNORM 5105 (përqendrimi i provës tretësirë ​​10%). VDA përputhet me klasën A: koha e reagimit maks. 5 min, maks. përqendrimi i aplikimit 1: 3

Fushat e përdorimit

Makina, automjete rekreative dhe komerciale, dysheme punëtorie dhe industriale, makineri, etj.

Rekomandime për përdorim

Në varësi të akumulimit të papastërtisë: pastrimi i jashtëm dhe motorët e automjeteve përdorin 1: 5 deri në Zgjidhje 1:30. Vendoseni mbi të gjithë sipërfaqen, lëreni të reagojë për një kohë të shkurtër dhe përdorni një pastrues me presion të lartë për ta shpëlarë tërësisht. Pastrimi i brendshëm i automjeteve dhe tekstileve përdorin një 1:10 për të Zgjidhje 1:20. Hiqni mbetjet e produktit me një leckë të lagur ose një pastrues të lagësht / të thatë. Punishtet dhe dyshemetë industriale përdorin një zgjidhje 1:40 deri 1: 120. VDA përputhet me klasën A: koha e reagimit maks. 5 min, maks. përqendrimi i aplikimit 1: 3

Vlera e pH: 12,5

Paralajmërime

Mos e përdorni në sipërfaqe të nxehtë; Mos e lini të thahet; Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR

Paketimi

1L, 11kg

Videos: PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR
PASTRUES UNIVERSAL GREEN STAR

500L4,950L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart