PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH

1,400L4,500L

808 CUT & POLISH

PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH Një përbërës lustrues me një hap me performancë të lartë që mund të përdoret për të prerë dhe lustruar në të njëjtën kohë. Ai eliminon shenjat e gërvishtjeve dhe gërvishtjet e thella nga P1500 pa u djegur gjatë intensitetit të lartë, ndërsa kompleton lustrimin me një përfundim të përhershëm pa hologram të pasqyrës. Formulë speciale me gërryes të teknologjisë së re që mund të presë dhe lustrojë të gjitha llojet moderne të veshjeve të sipërme. Pa silic.

SKU: N/A Tags: ,

1,400L4,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH

PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH Një përbërës lustrues me një hap me performancë të lartë që mund të përdoret për të prerë dhe lustruar në të njëjtën kohë. Ai eliminon shenjat e gërvishtjeve dhe gërvishtjet e thella nga P1500 pa u djegur gjatë intensitetit të lartë, ndërsa kompleton lustrimin me një përfundim të përhershëm pa hologram të pasqyrës. Formulë speciale me gërryes të teknologjisë së re që mund të presë dhe lustrojë të gjitha llojet moderne të veshjeve të sipërme. Pa silic.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH

Paketimi

1L, 200ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH
PASTË LUCIDIMI 808 CUT & POLISH

1,400L4,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart