PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH

1,200L4,700L

807 SEAL POLISH

Produkt cilësor pastrues i përdorur në fund të procesit të lustrimit. Ndihmon në pastrimin parfundimtar të sipërfaqeve të përdorura. Nuk përmban silikon. Heq të gjitha papastërtitë në sipërfaqe dhe rregulon çdo problem të mbetur gjatë trajtimit me bojë.

SKU: N/A Tags: ,

1,200L4,700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH

PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH Produkt cilësor pastrues i përdorur në fund të procesit të lustrimit. Ndihmon në pastrimin parfundimtar të sipërfaqeve të përdorura. Nuk përmban silikon. Heq të gjitha papastërtitë në sipërfaqe dhe rregulon çdo problem të mbetur gjatë trajtimit me bojë.

Një përbërës lustrues i imët me cilësi të lartë. 807 Lustruesi i vulës është lustrimi përfundimtar që kërkohet në procesin e lustrimit. Me një hap ju lustroni dhe vulosni përgjithmonë. Pa silikon. Heq papërsosmëritë e vogla të sipërfaqes, jep një përfundim të përsosur pa hologram dhe një efekt të largueshëm nga uji. Mund të përdoret me jastëk lustrues të verdhë HB ose jastëk lustrues waffle HB.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH

Paketimi

1L, 200ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH
PASTË LUCIDIMI 807 SEAL POLISH

1,200L4,700L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart