SHAMPO AKTIVE Aktivwäsche

3,850L

Aktivwäsche

Shampo aktive e përqendruar, pa fosfate dhe NTA për sistemet e larjes së kanaleve, sistemet e larjes dhe larjen e duarve.

3,850L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SHAMPO AKTIVE Aktivwäsche

SHAMPO AKTIVE Aktivwäsche e përqendruar, pa fosfate dhe NTA për sistemet e larjes së kanaleve, sistemet e larjes dhe larjen e duarve. Kombinimi i surfaktantëve anionikë dhe jo-jonikë dhe përbërësve të rimbushjes garanton pastrim të kujdesshëm, të plotë dhe mbron ngjyrën. I përshtatshëm në mënyrë optimale edhe për impiantet e trajtimit të ujit me shërbim biologjik. VDA përputhet me klasën A.

Fushat e përdorimit

Sisteme lavazhi automatike, sisteme larje, larje dore etj.

Rekomandime për përdorim

Aplikoni të paholluar ose të holluar 1:10 me pompë dozimi. Dozimi i rekomanduar për makinë: Shampo: 3-7 ml. larja e duarve: 1: 200.

VDA përputhet me klasën A.

Vlera e pH: 8

Paralajmërime

  • Mos e lini të thahet
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe përputhshmërinë

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SHAMPO AKTIVE Aktivwäsche

Paketimi

11kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SHAMPO AKTIVE Aktivwäsche”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart