LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1

Vlerëso Produktin

1,450L

C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1

4:1 SR llak transparent, i përshtatshëm për riparimin e paneleve të dritave. Përzjehet me tharës 753 Topcoat NORMAL, 727 POLAR në raportin 4:1.

1,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1 SR llak transparent, i përshtatshëm për riparimin e paneleve të dritave. Përzjehet me tharës 753 Topcoat NORMAL, 727 POLAR në raportin 4:1.

C495 Clear Express SR është një shtresë e pastër e shpejtë, e qëndrueshme ndaj gërvishtjeve, e përshtatshme për karrocerit e trupit me vëllim të lartë. Siguron shkëlqim të qëndrueshëm dhe ofron rezistencë të shkëlqyeshme ndaj kushteve ekstreme të motit. Raporti i përzierjes është 4: 1 me Hardener for Topcoats H 753 NORMAL. Thahet shpejt, 3-4 orë në ajër të thatë dhe 15 minuta në 60 ° C (140 ° F). Për shkak të tharjes së shpejtë rekomandohet për riparime në vend dhe panele deri në gjysmën e makinës. Për tharje edhe më të shpejtë të ajrit, përzieni me 727 POLAR Hardener dhe 20ml A Accelerator 715 TURBO AX për çdo 250ml produkt të gatshëm për përdorim.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1
LLAK C495 CLEAR EXPRESS SR 4:1
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart