LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1

Vlerëso Produktin

1,800L

C 494 CLEAR ULTRA HS 2:1

LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1 Llak 2K akrilik 2:1 Ultra HS përdoret në trajtimet e plota ose të pjesshme të bojrave. Përdoret: me forcues ULTRA HS H 733
SLOW, H 734 NORMAL & H 735 FAST.

1,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1

LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1 Llak 2K akrilik 2:1 Ultra HS përdoret në trajtimet e plota ose të pjesshme të bojrave. Përdoret: me forcues ULTRA HS H 733
SLOW, H 734 NORMAL & H 735 FAST.

C494 Clear Ultra HS 2: 1 është një shtresë e pastër kristalore dhe me shkëlqim të lartë. Për shkak të konstruksionit të tij të lartë, nivelimit të shkëlqyeshëm, forcimit të shpejtë dhe shkëlqimit të lartë, është i përshtatshëm për të gjitha rifinancimet e plota dhe të pjesshme (panel spoti) me cilësi të lartë. Mbulim superior dhe rezistencë e shkëlqyeshme mekanike dhe kimike e lartë. Përzihet në një raport 2: 1 me Ultra HS Hardeners H 733 SLOW / H 734 NORMAL / H 735 FAST. Përdorimi i H 735 Hardener Ultra HS Fast koha e shërimit zvogëlohet në 20 minuta në 60 ° C (140 ° F). Me H 734 Hardener Ultra HS NORMAL koha e shërimit është 30 minuta në 60 ° C (140 ° F).

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK C494 CLEAR ULTRA HS 2:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart