LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1

Vlerëso Produktin

3,000L

BODY 691 2:1 UHS SR

Llak transparent 2K Ultra HS 2:1. Lë sipërfaqe të lëmuar dhe me ndriçim. Siguron mbrojtje afatgjatë. Aplikohet lehtesisht për të gjitha llojet e trajtimeve (të pjesshme, të plota dhe riparimet e dritave). Përdoret me tharës H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST.

 

3,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1

LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1 Llak transparent 2K Ultra HS 2:1. Lë sipërfaqe të lëmuar dhe me ndriçim. Siguron mbrojtje afatgjatë. Aplikohet lehtesisht për të gjitha llojet e trajtimeve (të pjesshme, të plota dhe riparimet e dritave). Përdoret me tharës H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST.

Body 691 Clear SR është një Veshje e Pastër 2K Ultra HS me nivelim të shkëlqyeshëm, shkëlqim të lartë dhe mbrojtje të qëndrueshme. Lehtë për t’u aplikuar për të gjitha llojet e riparimeve, dmth., Riparim i pjesshëm – i plotë dhe i shpejtë. Raporti i përzierjes është 2: 1 me Hardener for Topcoats H 752 SLOW / H 753 NORMAL / H 754 FAST. Mund të hollohet deri në 20% me 740 Acryl NORMAL / 741 Acryl SLOW / 742 Acryl EXTRA SLOW Thinner (Reducer).

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1

Paketimi

1L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1
LLAK BODY 691 CLEAR UHS SR2:1
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart