SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR

Vlerëso Produktin

800L

C496 2K HS CLEAR

Produkt transparent kristali, me shkëlqim të lartë. Thahet shpejt. Eshtë rezistent ndaj kushteve ekstreme të motit

800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR

SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR Produkt transparent kristali, me shkëlqim të lartë. Thahet shpejt. Eshtë rezistent ndaj kushteve ekstreme të motit

Një llal kristal i qartë, me shkëlqim të lartë dhe nivelim të shkëlqyeshëm. Forcim i shpejtë, i përshtatshëm për të gjitha rifiniturat me cilësi të lartë. Siguron shkëlqim të qëndrueshëm dhe ofron rezistencë të shkëlqyeshme ndaj kushteve ekstreme të motit.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR

Paketimi

400ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SPRAJT LLAK C496 2K HS CLEAR”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart