LLAK BODY 698 CLEAR HS SR2:1

Vlerëso Produktin

2,700L

BODY 698 CLEAR HS SR 2:1

Llak transparent 2K Ultra HS. Lë sipërfaqe të lëmuar dhe me ndriçim. Siguron mbrojtje afatgjatë. Përdoret lehtë falë formulës së tij viskoze. Thahet shpejt gjatë trajtimit të paneleve të dritave dhe riparimit të plotë të bojës së automjetit. Përdoret BODY 620 Hardener ose H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST.

2,700L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

LLAK BODY 698 CLEAR HS SR2:1

LLAK BODY 698 CLEAR HS SR2:1 Llak transparent 2K Ultra HS. Lë sipërfaqe të lëmuar dhe me ndriçim. Siguron mbrojtje afatgjatë. Përdoret lehtë falë formulës së tij viskoze. Thahet shpejt gjatë trajtimit të paneleve të dritave dhe riparimit të plotë të bojës së automjetit. Përdoret BODY 620 Hardener ose H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST.

Një Veshje e Pastër 2K HS, me nivelim të shkëlqyeshëm dhe shkëlqim të lartë, mbrojtje të qëndrueshme. Lehtë për t’u aplikuar për shkak të formulës së tij të viskozitetit të lartë. Karakteristikat e ngurtësimit të shpejtë për panelin spot dhe riparimet e plota të automjeteve. Përdorni me BODY 620 Hardener ose Hardeners for Topcoats H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: LLAK BODY 698 CLEAR HS SR2:1

Paketimi

1L, 5L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “LLAK BODY 698 CLEAR HS SR2:1”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart