KATALIT NORMAL H753 HARDENER

2,500L

H753 HARDENER FOR TOPCOATS NORMAL

Tharës normal me përmbajtje izocianati për bojra akrelike 2K dhe llak transparent 2K.

2,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KATALIT NORMAL H753 HARDENER

KATALIT NORMAL H753 HARDENER Tharës normal me përmbajtje izocianati për bojra akrelike 2K dhe llak transparent 2K.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: KATALIT NORMAL H753 HARDENER

Karakteristikat Kryesore
Koha e Tharjes

Normal

Specifikime
Paketimi

1L, 2.5L, 500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KATALIT NORMAL H753 HARDENER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart