KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER

1,000L4,600L

H752 HARDENER FOR TOPCOATS SLOW

Tharës i ngadaltë me përmbajtje izocianati për bojra akrelike 2K dhe për llak akrelik 2K.

1,000L4,600L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER

KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER Tharës i ngadaltë me përmbajtje izocianati për bojra akrelike 2K dhe për llak akrelik 2K.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER

Karakteristikat Kryesore
Koha e Tharjes

Slow

Specifikime
Paketimi

1L, 2.5L, 500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER
KATALIT I NGADALTË H752 HARDENER

1,000L4,600L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart