HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT

2,200L

800 MATTING AGENT

Produkt për uljen e shkëlqimit t të llakut dhe bojrave 1K ose 2K. Shtoni 20-50% të produktit në varësi të nivelit të shkëlqimit. Pas përdorimite të produkteve mat, nevojittet më pak hollues.

2,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT

HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT Produkt për uljen e shkëlqimit t të llakut dhe bojrave 1K ose 2K. Shtoni 20-50% të produktit në varësi të nivelit të shkëlqimit. Pas përdorimite të produkteve mat, nevojittet më pak hollues.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT
HEQËS SHKËLQIMI 800 MATTING AGENT
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart