BOJË SHASIE CHASSIS COAT

950L

CHASSIS COAT

Produkt për shasi është shtresë Boje dhe Astari (dy në një). Parandalon ndryshkun dhe gërryerjet. U përket sismeve akrelike 1K. Ka cilësi të lartë, thahet shpejt dhe ruan gjysëm ndiçim boje (semi-gloss).

950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË SHASIE CHASSIS COAT

BOJË SHASIE CHASSIS COAT Produkt për shasi është shtresë Boje dhe Astari (dy në një). Parandalon ndryshkun dhe gërryerjet. U përket sismeve akrelike 1K. Ka cilësi të lartë, thahet shpejt dhe ruan gjysëm ndiçim boje (semi-gloss).

Shasia Coat është një shtresë parandaluese ndaj ndryshkut, Bojë & Astar bashkë, me një mbrojtje të shkëlqyeshme antikorozive sepse përmban fosfat Zinku. Sistem i bazuar në alkid 1K me cilësi të lartë, tharje të shpejtë dhe mbarim gjysmë shkëlqimi të mbajtjes së ngjyrave. Veshja e shasisë është e përshtatshme për shasinë e automjeteve dhe të gjitha sipërfaqet metalike si çeliku i karbonit, alumini dhe i galvanizuar. Nuk kërkon nënveshje ose abetare poshtë. Në dispozicion në të zezë, gri dhe të kuqe.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË SHASIE CHASSIS COAT

Paketimi

0.75L, 2.5L

Ngjyra

E Kuqe, E Zezë, Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË SHASIE CHASSIS COAT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart