BOJË MAKINE PASTEL

Vlerëso Produktin

3,500L

COLOR SOLUTIONS 2K ACRYLIC MIX SYSTEM

Një sistem i përzierjes akrelike me dy komponente të shpejtë të tharjes, ka shkëlqim të lartë, eshte i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj kusheteve te paqendrueshme te motit. Raporti 2: 1 përzierës me Hardener për Topcoats H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST ose si raport 3: 1 përzierës me Hardener për Topoats 716 SLOW, 717 NORMAL & 718 FAST.

3,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË MAKINE PASTEL

BOJË MAKINE PASTEL Një sistem i përzierjes akrelike me dy komponente të shpejtë të tharjes, ka shkëlqim të lartë, eshte i qëndrueshëm dhe rezistent ndaj kusheteve te paqendrueshme te motit. Raporti 2: 1 përzierës me Hardener për Topcoats H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST ose si raport 3: 1 përzierës me Hardener për Topoats 716 SLOW, 717 NORMAL & 718 FAST.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË MAKINE PASTEL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË MAKINE PASTEL
BOJË MAKINE PASTEL
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart