BOJË MAKINE BAZË UJI

Vlerëso Produktin

8,000L

COLOR SOLUTIONS AQUA BASECOAT MIX SYSTEM

Produkt 1K me bazë ujë i sistemit miks. Përmban bazë me nuanca të ngurta, metalike, perla dhe perlat Xirallic®. Ështe i pajisur me një enë të krijuar enkas për përzjerrje, një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e formulave sipas nuancave.

8,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË MAKINE BAZË UJI

BOJË MAKINE BAZË UJI Produkt 1K me bazë ujë i sistemit miks. Përmban bazë me nuanca të ngurta, metalike, perla dhe perlat Xirallic®. Ështe i pajisur me një enë të krijuar enkas për përzjerrje, një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e formulave sipas nuancave.

Një sistem i përzierjes ujore me një përbërës. Përfshin ngjyrat themelore metalike, ngjyra të forta, perlat dhe perlat Xirallic®. Pajisur me një kabinet të ngjyrave të krijuar posaçërisht, një indeks ngjyrash të spërkatur me dorë dhe një softuer me të gjitha formulimet e hijes.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË MAKINE BAZË UJI”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË MAKINE BAZË UJI
BOJË MAKINE BAZË UJI
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart