BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

1,500L

BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik 2K. Raporti i përzierjes 4:1 me 625 ose H 729 BODY HARDENER për astar NORMAL/FAST. Puthitet mirë mbi të gjitha metalet dhe mbi panelet OEM (E-COAT) plastike cataphoresis.

1,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik 2K. Raporti i përzierjes 4:1 me 625 ose H 729 BODY HARDENER për astar NORMAL/FAST. Puthitet mirë mbi të gjitha metalet dhe mbi panelet OEM (E-COAT) plastike cataphoresis.

Astar akrilik 2K, e përshtatshme për riparime të paneleve spot dhe riparime të përgjithshme automobilistike. Raporti i përzierjes 4: 1 me 625 Hardener. Ka veti të shkëlqyera mekanike dhe qëndrueshmëri kimike. Ngjitje e shkëlqyeshme ndaj të gjitha metaleve dhe paneleve OEM të pandriçuara (E-COAT) dhe në të gjitha pjesët plastike pa përdorimin e promovuesit të ngjitjes. Për shkak të vetive të larta të mbushjes, ai mund të garantojë aplikim efikas me kombinimin e kohës së shkurtër të tharjes; gjithashtu mund të aplikohet si i lagësht në i lagësht.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER

Paketimi

0.8L, 2.5L

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER
BODY 634 4:1 HS FILLING PRIMER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart