BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

1,850L

BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER

ASTAR BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER Astar akrelik 2K. Raporti i perzierjes 4:1 me BODY 625 tharës për astarë. Veti të shkëlqyera mbushëse. Thahet shpejt dhe fërkohet lehtë. Aplikohet lehtë mbi shtresa të trasha edhe mbi siperfaqe vertikale falë formulës së lartë të viskozitetit.

1,850L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER

ASTAR BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER Astar akrelik 2K. Raporti i perzierjes 4:1 me BODY 625 tharës për astarë. Veti të shkëlqyera mbushëse. Thahet shpejt dhe fërkohet lehtë. Aplikohet lehtë mbi shtresa të trasha edhe mbi siperfaqe vertikale falë formulës së lartë të viskozitetit.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER

Paketimi

0.8L, 2.5L

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER
BODY 607 4:1 UHS FILLING PRIMER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart