BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

950L

BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik 2K. Raporti i perzierjes 4:1 me BODY 625 tharës për astarë.

950L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER Astar akrelik 2K. Raporti i perzierjes 4:1 me BODY 625 tharës për astarë.

Astar akrilik 2K, e përshtatshme për riparime të paneleve spot dhe riparime të përgjithshme automobilistike. Raporti i përzierjes 4: 1 me 625 Hardener. Ka veti të shkëlqyera mekanike dhe qëndrueshmëri kimike. Ngjitje e shkëlqyeshme në të gjitha metalet dhe në të gjitha pjesët plastike. Për shkak të vetive të larta të mbushjes, ai mund të garantojë aplikim efikas me kombinimin e kohës së shkurtër të tharjes.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER

Paketimi

0.8L

Ngjyra

E Zezë, Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BODY 605 4:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart