ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX

Vlerëso Produktin

3,000L

340 PLASTOFIX

ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX Astar i krijuar enkas për t’u përdorur në pjesët plastike të trupit të makinës (me përjashtim të Polietilenit PE).

3,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX

ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX Astar i krijuar enkas për t’u përdorur në pjesët plastike të trupit të makinës (me përjashtim të Polietilenit PE).

Astar special promovues i ngjitjes e përshtatshme për aplikim në të gjitha pjesët plastike të trupit të makinës, parakolpë plastikë, spoilera dhe sipërfaqe të tjera të strukturuara që janë veshur me nëntokë 950 Stone Chip ose U 951 AUTO FLEX (përveç PE). Gati për përdorim, aplikuar nga një pistoletë me diametër të hundës 1,5 mm. Thahet brenda 10 minutash dhe mund të lyhet me të gjitha sistemet e bojrave HB BODY.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX

Ngjyra

Transparente

Paketimi

1L, 500ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR PLASTIK 340 PLASTOFIX”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart