STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER

Vlerëso Produktin

900L

BODY 612 SOFT FILLER

Stuko e butë 2K me bazë polisteri, e përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet prej metali dhe druri. Një mbushës i shkëlqyer që përhapet pa probleme, pa krijuar hapesira boshe gjate mbushjes. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P80 – P120.

 

900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER

STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER Stuko e butë 2K me bazë polisteri, e përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet prej metali dhe druri. Një mbushës i shkëlqyer që përhapet pa probleme, pa krijuar hapesira boshe gjate mbushjes. Aplikohet lehtë duke përdorur letër të thatë P80 – P120.

2K Mbushës i butë me bazë poliester i përshtatshëm për përdorim në të gjitha sipërfaqet metalike dhe prej druri. Një mbushës i shkëlqyeshëm që përhapet pa probleme, duke i dhënë një mbyllje pa vrima. Zbatohet lehtësisht dhe jashtëzakonisht i lehtë për tu fërkuar duke përdorur letër të thatë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER

Paketimi

1.8kg

Ngjyra

Bezhë

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER
STUKO MAKINE BODY 612 SOFT FILLER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart