STUKO BODY 617 NANO FIBER

Vlerëso Produktin

400L900L

BODY 617 NANO FIBER

Stuko 2K polisteri me tekstil me fije qelqi për mbushjen e hapesirave boshe. Gjithashtu i përshtatshëm për mbushjen e sipërfaqeve të gërryera. E lehtë për t’u aplikuar, thahet shpejt dhe ferkohet lehtesisht me një letër P80 – P120. Rezulton në një sipërfaqe të lartë rezistente dhe elastike.

 

400L900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO BODY 617 NANO FIBER

STUKO BODY 617 NANO FIBER Stuko 2K polisteri me tekstil me fije qelqi për mbushjen e hapesirave boshe. Gjithashtu i përshtatshëm për mbushjen e sipërfaqeve të gërryera. E lehtë për t’u aplikuar, thahet shpejt dhe ferkohet lehtesisht me një letër P80 – P120. Rezulton në një sipërfaqe të lartë rezistente dhe elastike.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO BODY 617 NANO FIBER

Ngjyra

Jeshile

Paketimi

1kg, 1.8kg, 500gr

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO BODY 617 NANO FIBER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

STUKO BODY 617 NANO FIBER
STUKO BODY 617 NANO FIBER

400L900L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart