STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS

Vlerëso Produktin

1,500L

F202 ZINC PLUS

Stuko polisteri 2K, e përshtatshme për të gjitha metalet. Ngjitje e jashtëzakonshme në sipërfaqet e galvanizuara. Fërkohet lehtesisht me letër zmerile P100 – P180.

1,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS

STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS Stuko polisteri 2K, e përshtatshme për të gjitha metalet. Ngjitje e jashtëzakonshme në sipërfaqet e galvanizuara. Fërkohet lehtesisht me letër zmerile P100 – P180.

Mbushës poliestër 2K i përshtatshëm për të gjitha sipërfaqet metalike (alumini – çelik inox – çeliku e galvanizuar – metali i zhveshur), druri dhe poliesteri.. Thahet shpejt dhe mund të lëmohet lehtë me letër zmerile për një përfundim perfekt pa vrima.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS

Ngjyra

Bezhë

Paketimi

1.8kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE F202 ZINC PLUS”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart