STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER

Vlerëso Produktin

1,100L

F290 MULTIFILLER

Stuko e lehtë 2K. Siguron ngjitje dhe elasticitet të shkëlqyer me të gjitha sipërfaqet metalike. Fërkohet lehtësisht me letër zmerile P180 – P400.

SKU: N/A Tags: ,

1,100L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER

STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER Stuko e lehtë 2K. Siguron ngjitje dhe elasticitet të shkëlqyer me të gjitha sipërfaqet metalike. Fërkohet lehtësisht me letër zmerile P180 – P400.

Mbushës poliestër ultra i lehtë 2K me ngjitje dhe elasticitet të shkëlqyeshëm mbi të gjitha sipërfaqet metalike, druri dhe poliestër. Përhapet pa probleme duke i dhënë një fund pa vrima. Thahet shpejt dhe është jashtëzakonisht e lehtë për ta fërkuar me letër të thatë P120 – P400 ose letër të lagur me P180 – P800.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER

Paketimi

1L

Ngjyra

Bezhë, Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “STUKO MAKINE F 290 MULTIFILLER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart