ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

1,100L4,800L

P335 5:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER Astar 2K me bazë akrelike. Përdoret me HARDENER 725 SLOW/ FAST ose 729 NORMAL/FAST, në raportin 5:1.

1,100L4,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER Astar 2K me bazë akrelike. Përdoret me HARDENER 725 SLOW/ FAST ose 729 NORMAL/FAST, në raportin 5:1.

Astar akrilik me ndërtim të lartë 2K për përpunime të pjesshme dhe të plota të automjeteve. I përshtatshëm për punë origjinale ose të vjetra me bojë dhe ideal për panele OEM të pandriçuara. Raporti i përzierjes 5: 1 me H 725 Hardener for Primers FAST / SLOW ose H 729 Hardener for Primers NORMAL. Shkathtësia e tij mundëson aplikimin në trashësi normale, mesatare dhe të lartë të filmit me lëmues të ndërmjetëm. Për shkak të fuqisë së lartë të mbushjes dhe qëndrueshmërisë vertikale, trashësia më e lartë e filmit është e mundur. Tharja e shpejtë dhe niveli i shkëlqyeshëm i këtij asttari garantojnë aplikim efikas dhe lëmim të shpejtë.

KUJDES: Përdorimi i HB BODY PRO A 715 TURBO AX jeta e vazos së materialit të gatshëm për përdorim bëhet shumë e shkurtër. Për këtë arsye materiali duhet të zbatohet menjëherë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER

Ngjyra

Gri

Paketimi

1L, 4L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR P335 5:1 HS FILLING PRIMER

1,100L4,800L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart