ASTAR P334 4:1 HS FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

2,200L

P334 4:1 HS FILLING PRIMER

Astar i cilësisë së lartë; përdoret për riparimin e mbushjeve ose për të siguruar izolim të plotë. I përshtatshem për panele OEM plastike që nuk fërkohen. Mund të lyhet nga sipër edhe pa u tharë ende. Mund t’i shtohet HARDENER 725 SLOW/FAST ose 729 HARDENER NORMAL/FAST në raportin 4:1.

Astari mund të ngyroset.

2,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR P334 4:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR P334 4:1 HS FILLING PRIMER Astar i cilësisë së lartë; përdoret për riparimin e mbushjeve ose për të siguruar izolim të plotë. I përshtatshem për panele OEM plastike që nuk fërkohen. Mund të lyhet nga sipër edhe pa u tharë ende. Mund t’i shtohet HARDENER 725 SLOW/FAST ose 729 HARDENER NORMAL/FAST në raportin 4:1.

Akrilik me cilësi të lartë – mbushje, vulosje abetare për rifinancimet e pjesshme dhe të plota të automjeteve. I përshtatshëm për punë origjinale ose të vjetra me bojë dhe ideal për O.E.M. (E-COAT) panele. Shkathtësia e tij mundëson aplikimin në trashësi normale, mesatare dhe të lartë të filmit me lëmues të ndërmjetëm ose aplikim “të lagur në lagështirë” me një Hardener H 729 për izolues të bazuar në izocianat NORMAL / FAST. Për shkak të fuqisë së lartë të mbushjes dhe qëndrueshmërisë vertikale, trashësia më e lartë e filmit është e mundur. Tharja e shpejtë dhe niveli i shkëlqyeshëm i këtij abetari garantojnë aplikim efikas dhe lëmim të shpejtë. Isshtë kuruar me një izoçenat H 725 Hardener for Primers FAST / SLOW. Një nga avantazhet e tij më të mëdha është se është gati për lëmuar pas 2-3 orësh ajri të thatë në 23 ºC (73ºF).

PARALAJMRIM: Duke përdorur një 715 TURBO AX jeta e materialit të gatshëm për përdorim bëhet shumë shumë e shkurtër. Për këtë arsye materiali duhet të zbatohet menjëherë.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR P334 4:1 HS FILLING PRIMER

Ngjyra

E Zezë, Gri, E Bardhë

Paketimi

1L, 4L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR P334 4:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR P334 4:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR P334 4:1 HS FILLING PRIMER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart