ASTAR EPOKSID SPRAJT P981

Vlerëso Produktin

800L

P981 EPOXY PRIMER

Astar epoksik me tharje të shpejtë. I përshtatshëm për të gjitha nënshtresat metalike: të galvanizuara, prej çeliku, alumini, metali të pastër dhe OEM (E-COAT). Mbron nga gërryerjet, ka mbulim të shkëlqyer dhe përshtatet me të gjitha sistemet e bojrave.

 

800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR EPOKSID SPRAJT P981

ASTAR EPOKSID SPRAJT P981 Astar epoksik me tharje të shpejtë. I përshtatshëm për të gjitha nënshtresat metalike: të galvanizuara, prej çeliku, alumini, metali të pastër dhe OEM (E-COAT). Mbron nga gërryerjet, ka mbulim të shkëlqyer dhe përshtatet me të gjitha sistemet e bojrave.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR EPOKSID SPRAJT P981

Paketimi

400ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR EPOKSID SPRAJT P981”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart