ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER

Vlerëso Produktin

3,500L

960 WASH PRIMER

ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER Astar 2K për pastrim kryesisht për përdorim në siperfaqe të galvanizuara, alumini, çelik ose zink. Raporti i përzjerjes 1:1 me 960 Activator.

3,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER

ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER Astar 2K për pastrim kryesisht për përdorim në siperfaqe të galvanizuara, alumini, çelik ose zink. Raporti i përzjerjes 1:1 me 960 Activator.

Astar 2K e përshtatshme kryesisht për t’u aplikuar mbi alumin, sipërfaqe të galvanizuar, çelik inox dhe sipërfaqe të veshura me zink. Raporti i përzierjes 1: 1 me Aktivizuesin 960. Vendoseni në një shtresë të hollë prej 10 mm (0,4 milje) vetëm në zona të fërkuara. Thahet brenda 30 min përafërsisht, nuk kërkon lëmim dhe është i veshshëm nga çdo astar 2K HB BODY dhe çdo sistem i bojrave HB BODY.

KUJDES: Mos përdorni në krye të 960 Wash Primer ndonjë sistem poliesteri.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER

Paketimi

1L

Ngjyra

E verdhe e lehte

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER
ASTAR ALUMINI 960 WASH PRIMER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart