ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER

Vlerëso Produktin

800L3,500L

992 1K ANTICORROSIVE PRIMER

ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER Astar 1K kundër gërryerjeve me tharje të shpejtë; mund të përdoret mbi sipërfaqe druri dhe metali. Rezistent ndaj ndotjeve, lagështirës dhe kushteve të vështira të motit.

800L3,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER

ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER Astar 1K kundër gërryerjeve me tharje të shpejtë; mund të përdoret mbi sipërfaqe druri dhe metali. Rezistent ndaj ndotjeve, lagështirës dhe kushteve të vështira të motit.

Astar antikoroziv 1K me cilësi të lartë, tharje të shpejtë, e përshtatshme për aplikim në sipërfaqe metalike dhe druri. Rezistencë e shkëlqyeshme ndaj kripës, lagështisë dhe kushteve të rënda të motit. Mund të hollohet 10% me 767 Eco Thinn Nitro Thinner. Aplikohet me furçë, rul ose pistoletë (diametri i grykës 1,8 mm).

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER

Paketimi

1kg, 5kg, 20lt

Ngjyra

E Zezë, Gri, Kafe

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER
ASTAR 992 1K ANTICORROSIVE PRIMER

800L3,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart