ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER

Vlerëso Produktin

1,200L

310 5:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER Astar shumë i mirë 2K. Ka aftësi mbushëse të shkëlqyera (funksionon si stuko); i përshtatshëm për të gjitha llojet e bojrave. Mund t’i shtohet BODY HARDENER 725 (#725) per astar SLOW/ FAST në raportin 5:1.

1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER

ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER Astar shumë i mirë 2K. Ka aftësi mbushëse të shkëlqyera (funksionon si stuko); i përshtatshëm për të gjitha llojet e bojrave. Mund t’i shtohet BODY HARDENER 725 (#725) per astar SLOW/ FAST në raportin 5:1.

Astar e shkëlqyeshme për ndërtim të lartë 2K me veti të jashtëzakonshme mbushëse, të përshtatshme për të gjitha sistemet e bojës. Raporti i përzierjes 5: 1 me H 725 Hardener for Primers FAST / SLOW. Mund të përdoret ose si një abetare vulosëse ose si një abetare me mbushje të lartë. Mund të hollohet me 20 – 30% 740 Acryl Normal Thinner ose 741 Acryl Slow Thinner dhe të aplikohet me pistoletë me hundë 1,5 mm – 1,8 mm

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER

Paketimi

1L

Ngjyra

Gri

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER
ASTAR 310 5:1 HS FILLING PRIMER
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart