BOJË PARAKOLPI ME TEKSTURË

Vlerëso Produktin

3,000L

BUMPER PAINT TEXTURE

Bojë 1K me tharje të shpejtë. Rikthem pamjen origjnale OEM të pjesëve plastike të para/prapakolpit. Aplikohet lehtë dhe ruan rezistencën falë formulës së saj elastike.

3,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË PARAKOLPI ME TEKSTURË

BOJË PARAKOLPI ME TEKSTURË Bojë 1K me tharje të shpejtë. Rikthem pamjen origjnale OEM të pjesëve plastike të para/prapakolpit. Aplikohet lehtë dhe ruan rezistencën falë formulës së saj elastike.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË PARAKOLPI ME TEKSTURË

Paketimi

1L

Videos: BOJË PARAKOLPI ME TEKSTURË

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË PARAKOLPI ME TEKSTURË”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart