BOJË MAKINE PASTEL BODY

Vlerëso Produktin

11,000L

AUTOEMAIL 2K ACRYLIC PAINT STANDARD

Bojë 2K, me tharje të shpejtë, me bazë rrëshirë akrilike. Ka shkëlqim të lartë dhe u reziston gërvishtjeve, goditjeve mekanike dhe kushteve ekstreme të motit. Gjendet në disa nunaca. Përdoret me H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST në raport 2:1.

11,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË MAKINE PASTEL BODY

BOJË MAKINE PASTEL BODY Bojë 2K, me tharje të shpejtë, me bazë rrëshirë akrilike. Ka shkëlqim të lartë dhe u reziston gërvishtjeve, goditjeve mekanike dhe kushteve ekstreme të motit. Gjendet në disa nunaca. Përdoret me H 752 SLOW, H 753 NORMAL & H 754 FAST në raport 2:1.

Një bojë me bazë tharëse akrilike me tharje të shpejtë dy përbërëse me veti rezistente ndaj gërvishtjeve që ka shkëlqim të lartë të qëndrueshëm, si dhe qëndrueshmëri kimike, të motit të rëndë dhe mekanik. Shumëllojshmëria e gjerë e hijeve mbulon pothuajse të gjithë prodhuesit e makinave. Përdorni si raport përzierje 2: 1 me Hardener H 752 SLOW / H 753 NORMAL / H754 FAST. Mund të prodhohet në çdo ngjyrë që kërkohet.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË MAKINE PASTEL BODY

Paketimi

4L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË MAKINE PASTEL BODY”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart