BOJË MAKINE INDUSTRIALE

Vlerëso Produktin

1,500L

INDUSTRIAL PAINT MIX SYSTEM

Produkt 1K alkid me bazë sistemi miks. Thahet shpejt dhe ruan shkëlqimin. Ështe i pajisur me një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e nuancave të makinerive bujqësore dhe një gamë nunacash RAL.

1,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË MAKINE INDUSTRIALE

BOJË MAKINE INDUSTRIALE Produkt 1K alkid me bazë sistemi miks. Thahet shpejt dhe ruan shkëlqimin. Ështe i pajisur me një indeks ngjyrash dhe një program kompjuteri për krijimin e nuancave të makinerive bujqësore dhe një gamë nunacash RAL.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË MAKINE INDUSTRIALE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË MAKINE INDUSTRIALE
BOJË MAKINE INDUSTRIALE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart