RIPARIMI I GERVISHTJEVE ME BOJE

Vlerëso Produktin

Dupli-Color® Scratch Fix All-in-1™ Exact-Match Automotive Touch-Up Paint është mjeti të gjitha-në-1 për të gjitha riparimet tuaja të kontaktit. Mjeti përmban një majë përgatitore gërryese, bojë me ngjyrë të saktë dhe shtresë të pastër. Scratch Fix All-in-1 i përshtatshëm, i dizajnuar në mënyrë ergonomike, është mjeti i parë prekës i këtij lloji që kombinon bojën dhe shtresën e sipërme mbrojtëse të pastër në një paketë të vetme. Ne jemi e vetmja markë me ngjyra të testuara dhe të miratuara nga prodhuesit e automjeteve për një përputhje të përsosur me përfundimin origjinal të fabrikës kur rivendosni atë gërvishtje ose çip. Vegla e re Scratch Fix All-in-1 ju ndihmon ta rregulloni lehtë dhe ta rregulloni siç duhet… në garazhin tuaj. Merrni ngjyrën tuaj sot në shitësin tuaj lokal të automobilave.

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

RIPARIMI I GERVISHTJEVE ME BOJE Touch-Up

RIPARIMI I GERVISHTJEVE ME BOJE Touch-Up

Dupli-Color® Scratch Fix All-in-1™ Exact-Match Automotive Touch-Up Paint është mjeti të gjitha-në-1 për të gjitha riparimet tuaja të kontaktit. Mjeti përmban një majë përgatitore gërryese, bojë me ngjyrë të saktë dhe shtresë të pastër. Scratch Fix All-in-1 i përshtatshëm, i dizajnuar në mënyrë ergonomike, është mjeti i parë prekës i këtij lloji që kombinon bojën dhe shtresën e sipërme mbrojtëse të pastër në një paketë të vetme. Ne jemi e vetmja markë me ngjyra të testuara dhe të miratuara nga prodhuesit e automjeteve për një përputhje të përsosur me përfundimin origjinal të fabrikës kur rivendosni atë gërvishtje ose çip. Vegla e re Scratch Fix All-in-1 ju ndihmon ta rregulloni lehtë dhe ta rregulloni siç duhet… në garazhin tuaj. Merrni ngjyrën tuaj sot në shitësin tuaj lokal të automobilave.

Karakteristikat, Përfitimet dhe Informacioni Teknik

  • Maja gërryes heq bojën e lirshme dhe ndryshkun
  • Formula e një shtrese Prime dhe Boje
  • Majë stilolapsi për gërvishtje të imta
  • Fundi i furçës për patate të skuqura më të mëdha
  • Shtresë e pastër për të vulosur, mbrojtur dhe për të siguruar një përfundim perfekt të përshtatur nga fabrika.
Application Tips Download

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Videos: RIPARIMI I GERVISHTJEVE ME BOJE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “RIPARIMI I GERVISHTJEVE ME BOJE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

RIPARIMI I GERVISHTJEVE ME BOJE
RIPARIMI I GERVISHTJEVE ME BOJE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart