BOJË PARAKOLPI BUMPER PAINT

Vlerëso Produktin

2,800L

BUMPER PAINT

Boje 1K me tharje të shpejtë. Rikthen pamjen origjinale të pjesëve plastike OEM të para/prapakolpit. Aplikohet lehtësisht dhe e ruan rezistencën falë formulës së saj elastike.

2,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË PARAKOLPI BUMPER PAINT

BOJË PARAKOLPI BUMPER PAINT Boje 1K me tharje të shpejtë. Rikthen pamjen origjinale të pjesëve plastike OEM të para/prapakolpit. Aplikohet lehtësisht dhe e ruan rezistencën falë formulës së saj elastike.

Njihuni me produktet tona HB BODY

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË PARAKOLPI BUMPER PAINT

Paketimi

1L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË PARAKOLPI BUMPER PAINT”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart