VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE

Vlerëso Produktin

10,450L

1K-Nano

Nano-Vulosës boje e bazuar në substanca inovative reaktive të cilat formojn një vulë bojë pasqyre jashtëzakonisht të lëmuar, që është rezistente ndaj kimikateve, rrezatimit UV dhe konsumimit.

10,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE

VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE Nano-Vulosës boje e bazuar në substanca inovative reaktive të cilat formojn një vulë bojë pasqyre jashtëzakonisht të lëmuar, që është rezistente ndaj kimikateve, rrezatimit UV dhe konsumimit. Aditivët e veçantë i japin ngjyrosjes një shkëlqim jashtëzakonisht të thellë. Procesi me një hap zvogëlon kohën e punës në mënyrë të konsiderueshme në krahasim me sistemet me 2 përbërës. Boja është e mbrojtur në mënyrë të përkryer dhe të qëndrueshme nga faktorët e pafavorshëm të mjedisit.

Një performancë unike e thjeshtë për t’u pastruar do të thotë që insektet, jashtëqitjet e zogjve dhe ndërtimet e tjera të depozitave mund të hiqen shumë më lehtë. Qëndrueshmëria është afërsisht. 1 vit, por kjo mund të zgjatet deri në 3 vjet përmes kujdesit të rregullt manual pas kujdesit me NanoMagicShampoo (larje dore) ose përmes kujdesit pasues me NanoMagic Twin Wax (lavazh makinash) dhe inspektimit vjetor të rekomanduar të bojës nga një ekspert!

Prerje: 0 Shkëlqim: 9,9

Fushat e përdorimit

Bojë plotësisht e ngurtësuar në makina, automjete komerciale, biçikleta motorike, etj.

Rekomandime për përdorim

  • A. Pastrimi themelor Para procesit të lustrimit dhe vulosjes pastroni / lani automjetet tërësisht me një produkt alkalik (p.sh. me Green Star, mos përdorni shampo nënshkrimin). Në rasti i ndotësve të trashë si lëngu i pemës, katranit, etj., para-trajtoni me pastrim argjilë, Teerwäsche ose të ngjashme.
  • B. Përgatitja e bojës 1. Në varësi të gjendjes, trajtoni bojën mekanikisht me Heavy Cut (312001) lustrim përbërës lustrues dhe / ose Feinschleifpaste (181001) (shih Heavy Cut dhe informacionin e produktit Feinschleifpaste). Hiqni mbetjet plotësisht me Profi leckë mikrofibre * (999241). 
  • C. Nënshkrimi i ngjyrave 1. Për të punuar me 1K-Nano vëzhgoni temperaturën e rekomanduar të ambientit prej 15-30 ° C. Është thelbësore për faqen 2 nga 3 puna dhe vendosja të zhvillohen brenda dhe jo në ambjent të hapur. 2. Shkundni shishen e aluminit tërësisht pak para përdorimit dhe mbushni shishen plastike të furnizuar (75ml). Kjo shumë është zakonisht i mjaftueshëm për një automjet të mesëm. Nëse nuk mjafton, 1K-Nano zbatohet vulosja cilësia do të vuajë.

Paralajmërime

Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë 

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM


 

Videos: VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE
VULOSËS BOJE 1K-Nano KOCH-CHEMIE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart