Tampon Lucidimi i Fortë

Vlerëso Produktin

1,200L1,450L

Heavy Cut Pad

Sfungjer gërryes për heqjen e veshjes të fortë dhe gërvishtjet e thella duke përdorur Heavy Cut H9.01.

1,200L1,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 3

Tampon Lucidimi i Fortë

Tampon Lucidimi i Fortë Sfungjer gërryes për heqjen e veshjes të fortë dhe gërvishtjet e thella duke përdorur Heavy Cut H9.01. Lartësia e shkurtër prej 23 mm krijon forca të ulëta rrotullimi, trajtim shumë të mirë dhe nivelin më të lartë të qëndrueshmërisë. Dendësia e veçantë e materialit të shkumës mundëson qëndrueshmëri të mirë gjatë kompresimit dhe gjatë lustrimit. Rrjeti i optimizuar (struktura e hapur qelizore) dhe numri i qelizave kontribuojnë në një nivel të lartë gërryerjeje dhe faktorë të shkëlqyeshëm higjienik. Buza e bluarjes siguron fleksibilitet shtesë për tamponin, duke u mundësuar atij që të përshtaten më lehtë rreth kontureve. Materiali shumëngjyrësh jo i endur, i përshtatshëm për lustrim, siguron aplilimin e procesit.

Fortësia e shtypjes: 17. Gërryerja: 9

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Tampon Lucidimi i Fortë

Përmasa

Ø 126, Ø 150

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Tampon Lucidimi i Fortë”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Tampon Lucidimi i Fortë

1,200L1,450L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart