Tampon Lucidimi Micro Cut Pad

Vlerëso Produktin

1,050L1,200L

Micro Cut Pad

Sfungjer special me cilësi të lartë për heqjen e gërvishtjeve të imëta, hologrameve dhe shenjave të lustrimit duke përdorur Micro Cut M3.02 dhe Micro Cut & Finish P3.01.

1,050L1,200L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

Tampon Lucidimi Micro Cut Pad

Tampon Lucidimi Micro Cut Pad

Sfungjer special me cilësi të lartë për heqjen e gërvishtjeve të imëta, hologrameve dhe shenjave të lustrimit duke përdorur Micro Cut M3.02 dhe Micro Cut & Finish P3.01. Lartësia e shkurtër prej 23 mm krijon forca të ulëta rrotullimi, trajtim shumë të mirë dhe nivelin më të lartë të qëndrueshmërisë. Dendësia e veçantë e materialit të shkumës mundëson qëndrueshmëri të qëndrueshme gjatë kompresimit gjatë lustrimit. Rrjeti i optimizuar i rrjetit (struktura e hapur qelizore) dhe numri i qelizave kontribuojnë në një përfundim me shkëlqim të lartë dhe faktorë shumë të mirë të higjienës. Skaji i bluarjes siguron fleksibilitet shtesë për tamponin, duke u mundësuar atyre që të përshtaten më lehtë rreth kontureve. Materiali shumëngjyrësh jo i endur, i përshtatshëm për lustrim, siguron sigurinë e procesit.

Fortësia e shtypjes: 10. Gërryerja: 5.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Tampon Lucidimi Micro Cut Pad

Përmasa

Ø 76, Ø 126, Ø 150

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Tampon Lucidimi Micro Cut Pad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Tampon Lucidimi Micro Cut Pad
Tampon Lucidimi Micro Cut Pad

1,050L1,200L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart