PASTË LUCIDIMI H9.02 KOCH-CHEMIE

1,600L4,400L

Heavy Cut H9.01

Produkt inovativ makinerie për ripunim të shpejtë të bojrave me kalim të kohës, eliminimin e gërvishtjeve të thella dhe heqjen efektive të mjegullave të bojës.

1,600L4,400L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 6

PASTË LUCIDIMI H9.02 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI H9.02 KOCH-CHEMIE produkt inovativ makinerie për ripunim të shpejtë të bojrave me kalim të kohës, eliminimin e gërvishtjeve të thella dhe heqjen efektive të mjegullave të bojës dhe gjurmëve të lëmimit deri në 1200 gërvishtje. Me përbërje kokërr gërryese jashtëzakonisht homogjene, Heavy Cut 9.01 arrin një nivel prerje jashtëzakonisht të lartë me një shkëlqim të shkëlqyeshëm. Mund të lustrohet për periudha të zgjatura pa u ngjitur dhe me formim të ulët pluhuri. I përshtatshëm në mënyrë ideale për të gjitha llojet e bojërave (të buta dhe të papërshkueshme nga gërvishtjet). Prerja: 9,0 shkëlqim: 5,0

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra të makinave, automjeteve tregtare, cikleve motorike, etj

Rekomandime për përdorim

Vendoseni në një lëvizje kryq me një lustrues rrotullues dhe një jastëk të lëkurës së qengjit (për gjurmët e lëmimit) prej 1,200–2,500) ose Pad Heavy Cut (për gjurmët e rërës prej 2,000–5,000). Aplikoni lustrim përbërës me shpejtësi mesatare dhe me presion mesatar. Aplikoni polishin më pas me Micro Cut M3.02 për përfundimin sa më të mirë të mundshëm.

Paralajmërime

  • Shkundni para se të përdorni
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • Mos e përdorni në nxehtë sipërfaqet
  • Fleta e të dhënave të sigurisë në dispozicion sipas kërkesës për përdoruesit e tregtisë
  • Mbroni nga acar dhe nxehtësia e tepërt 

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI H9.02 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L, 250ml

Videos: PASTË LUCIDIMI H9.02 KOCH-CHEMIE

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI H9.02 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI H9.02 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI H9.02 KOCH-CHEMIE

1,600L4,400L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart