PASTË LUCIDIMI M3.02 KOCH-CHEMIE

3,850L

Micro Cut M3.02

Micro Cut M3.02 është mikro-lustër makine e gjeneratës së fundit për heqjen e përhershme të vijave, hologramave, gërvishtjeve të imëta.

3,850L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 3

PASTË LUCIDIMI M3.02 KOCH-CHEMIE

PASTË LUCIDIMI M3.02 KOCH-CHEMIE Micro Cut M3.02 është mikro-lustër makine e gjeneratës së fundit për heqjen e përhershme të vijave, hologramave, gërvishtjeve të imëta dhe shenjave të lëmimit në madhësinë e kokrrës P3000 në të gjitha sistemet e bojës (përfshirë rezistencën ndaj gërvishtjeve). Përmes përdorimit të trupave gërryes tepër të specializuar, jashtëzakonisht homogjenë, krijohet një përfundim i shkëlqyeshëm me shkëlqim të përhershëm në kushte ekstreme të dritës edhe në hije të errëta dhe të ngjashme me ndjeshmërinë. Hologramet dhe gërvishtjet e imta eliminohen mekanikisht dhe jo, gjë që ndodh shpesh, e mbuluar. Micro Cut M3.02 është jashtëzakonisht ekonomik, i lehtë për t’u lustruar dhe i lëvizshëm pa lënë gjurmë. Prerje: 3,2 Shkëlqim: 9,0

Fushat e përdorimit

Punime me bojëra të makinave, automjeteve tregtare, cikleve motorike, etj.

Rekomandime për përdorim

Për rezultate optimale, ne rekomandojmë përdorimin e tamponit Micro Cut Pad dhe një lustrues orbital me të rrotullim i detyruar (p.sh. Makita PO5000C, shpejtësia më e lartë). Përndryshe një lustrues rrotullues mund të jetë përdoret në kombinim me Mikro Cut Pad-in tonë. Para përdorimit, lagni jastëkët e thatë ose të rinj plotësisht me pastën. Me makinën e fikur, vendosni lustrimin në mënyrë të barabartë mbi sipërfaqja që do të trajtohet dhe pastaj lustroni në mënyrë të tërthortë me presion mesatar derisa të bëhet transparente shfaqet filmi, dmth, derisa oksidi i aluminit në polish të prishet plotësisht. Mos përdorni tamponin e përdorur me këtë produkt për produkte të tjera. Për pa gërvishtje dhe pa brazda heqja e mbetjeve lustruese ne rekomandojmë leckën tonë mikrofibre Profi jo të zinxhirit të qepur është prerë ultrasonikisht.

Paralajmërime

  • Shkundni para se të përdorni
  • Para se të përdorni, kontrolloni përshtatshmërinë dhe pajtueshmërinë
  • Mos e përdorni në nxehtë mbrojeni nga ngricat dhe nxehtësia e tepërt 

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: PASTË LUCIDIMI M3.02 KOCH-CHEMIE

Paketimi

1L, 250ml

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “PASTË LUCIDIMI M3.02 KOCH-CHEMIE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

PASTË LUCIDIMI M3.02 KOCH-CHEMIE
PASTË LUCIDIMI M3.02 KOCH-CHEMIE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart