Tampon Leshi Lammfell-Pad

1,150L1,450L

Lammfell-Pad

Jastëk natyral tepër i trashë dhe jo-pillues (pa garzë) natyral për përdorimin me përbërës lustrues.

1,150L1,450L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

Tampon Leshi Lammfell-Pad

Tampon Leshi Lammfell-Pad Jastëk natyral tepër i trashë dhe jo-pillues (pa garzë) natyral për përdorimin me përbërës lustrues. Leshi i qengjit është medium lustrues me gërryerjen më të lartë dhe për këtë arsye është i përshtatshëm për heqjen e efekteve të motit të rëndë, gërvishtjeve të thella dhe gjurmëve të lëmimit. Cilësi e lartë me një jetë të gjatë shërbimi. I përshtatshëm në mënyrë optimale për të punuar me Heavy Cut (H802) dhe Feinschleifpaste (F501). Gërryerja: 9

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Tampon Leshi Lammfell-Pad

Përmasa

135mm, 150mm

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Tampon Leshi Lammfell-Pad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Tampon Leshi Lammfell-Pad
Tampon Leshi Lammfell-Pad

1,150L1,450L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart