Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

1,200L1,300L

Fine Cut Pad

Sfungjer gërryes mesatar për heqjen e veshjes dhe gërvishtjeve të moderuara duke përdorur Fine Cut F6.01.

1,200L1,300L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 3

Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

Sfungjer gërryes mesatar për heqjen e veshjes dhe gërvishtjeve të moderuara duke përdorur Fine Cut F6.01. Lartësia e shkurtër prej 23 mm krijon forca të ulëta rrotullimi, trajtim shumë të mirë dhe nivelin më të lartë të qëndrueshmërisë. Dendësia e veçantë e materialit të shkumës mundëson qëndrueshmëri të qëndrueshme gjatë kompresimit gjatë lustrimit. Rrjeti i optimizuar i rrjetit (struktura e hapur qelizore) dhe numri i qelizave kontribuojnë në një nivel të lartë të gërryerjes dhe faktorëve të shkëlqyeshëm të higjienës. Buza e bluarjes siguron fleksibilitet shtesë për tamponin, duke u mundësuar atyre që të përshtaten më lehtë rreth kontureve. Materiali shumëngjyrësh jo i endur, i përshtatshëm për lustrim, siguron sigurinë e procesit.

Fortësia e shtypjes: 12. Gërryerja: 5.

Njoftim

Ky informacion mbi produktin mund t’ju këshillojë vetëm pa ndonjë detyrim. Përgjegjësia nga ana jonë nuk mund të nxirren. Ju lutemi kontrolloni nëse produkti është i përshtatshëm për aplikimin tuaj. Ne do të jemi i kënaqur për t’ju ndihmuar.

Njihuni me produktet tona KOCH-CHEMIE

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

Përmasa

Ø 76, Ø 126, Ø 150

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Tampon Lucidimi Fine Cut Pad”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Tampon Lucidimi Fine Cut Pad
Tampon Lucidimi Fine Cut Pad

1,200L1,300L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart