BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

Vlerëso Produktin

600L4,500L

VIVE ACRYLIC

Bojë akrilike për përdorim të jashtëm

  • Për lyerje të shpeshta.
  • 100% bojë akrilike.
  • Mbulimi i lartë.
  • Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
  • Cilësi të shkëlqyera nivelimi.

600L4,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC për përdorim të jashtëm e përshtatshme për rinovimin e sipërfaqeve të reja dhe të vjetra si suva, beton dhe sipërfaqe druri me rezistencë shumë të mirë ndaj motit. Ajo përfaqëson zgjidhjen ekonomike dhe të besueshme për profesionistët në vendet ku nevojitet lyerje dhe rinovim i shpeshtë, të tilla si shkolla, hotele, punë të mëdha publike dhe në sipërfaqe që njollosen vazhdimisht nga mbishkrimet, duke ofruar një rezultat të garantuar me një çmim të jashtëzakonshëm. Ka veti shumë të mira pune, thahet shpejt dhe ka fuqi të madhe fshehëse dhe ngjitje të fortë.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul ose pompë.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet e dëmtuara dhe ngjitëse të dobëta, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për sipërfaqe të reja ose të veshura me shkumës: Aplikoni astarin të bazuar në tretës ASTARI VIVEDUR ose VIVE PRIMER Primer 100% akrilik për ngjyrat e emulsionit. Për rifunksionimin e sipërfaqeve të shëndosha vendosni drejtpërdrejt dy shtresa VIVE ACRYLIC.

Aplikimi

  • Holloni me 5-10% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
  • Vendosni dy shtresa VIVE ACRYLIUC për një rezultat perfekt.
  • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C

PAS PERDORIMIT – MENAXHIMI I MBETJEVE

  • Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat përpara pastrimit
  • Pastroni furçat dhe pajisje me ujë dhe solucion pastrues pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 m²/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Dru, Suva, Tulla

Specifikime
Ngjyra
Paketimi

0.75L, 3L, 9L

Dimensions
Weight 9 g/kg

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC
BOJË AKRILIKE – VIVE ACRYLIC

600L4,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart