Bojë Plastike – VIVE EMULSION

500L3,500L

VIVE EMULSION

Bojë plastike për përdorim të brendshëm.

  • Për lyerje të shpeshta.
  • Çmim shumë i leverdisshëm dhe cilësi e besueshme.
  • Mbulimi i lartë.
  • Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
  • Cilësi të shkëlqyera nivelimi.
SKU: VIVE001 Tags: ,

500L3,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 4

Bojë Plastike – VIVE EMULSION -Vivechrom

Bojë Plastike – VIVE EMULSION është një bojë emulsioni për përdorim të brendshëm, e përshtatshme për sipërfaqe të tilla si mure, tavane, shkallë, depo. Ajo përfaqëson zgjidhjen ekonomike dhe të besueshme për zonat ku është e nevojshme lyerja dhe rifreskimi i shpeshtë i lyerjes së mureve të ambienteve të tilla si hotele, shkolla, spitale, punë të mëdha publike, duke ofruar një rezultat të garantuar me një çmim të arsyeshëm.Ka veti tharjeje të shpejtë dhe përhapje të lehtët. Shfaq rezistencë të mirë ndaj njollave, lahet mirë dhe ruan vetitë e saj edhe në temperatura të ulëta. Kombinon bardhësinë dhe mbulimin e shkëlqyeshëm me lehtësinë e aplikimit dhe vetitë shumë të mira të nivelimit.

VIVE EMULSION është në dispozicion në të Bardhë dhe në numër të pakufizuar të nuancave përmes sistemit të ngjyrosjes së Vivechrom CHROMOSYNTHESIS, në paketim prej 3lt dhe 9lt.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul ose spraj  pa ajër.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit të bojës së thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni stuko NEOPAL STUCCO të VIVECHROM. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të veshura me gëlqere ose ngjyra me cilësi të ulët: Aplikoni astarin VIVE PRIMER 100% PRIMER AKRILIK për bojra plastike. Për rifreskimin e sipërfaqeve të pastra aplikoni direkt VIVE plastike.

Ruajtja
Ruhet midis 5 ° dhe 40 ° C.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Bojë Plastike – VIVE EMULSION

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

12 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Suva

Specifikime
Ngjyra
Paketimi

0.75L, 3L, 9L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Bojë Plastike – VIVE EMULSION”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bojë Plastike – VIVE EMULSION
Bojë Plastike – VIVE EMULSION

500L3,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart