BOJË AKRILIKE VINYFLEX ACRYLIC

1,500L5,500L

BOJË AKRILIKE VINYFLEX ACRYLIC

  • Përhapja e madhe
  • Performancë e lartë
  • Mbulim i shkëlqyeshëm
  • Bardhësia e lartë
  • Zgjidhje ideale financiare
SKU: N/A Tags: ,

1,500L5,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

BOJË AKRILIKE VINYFLEX ACRYLIC

BOJË AKRILIKE VINYFLEX ACRYLIC Bojë akrilike e çimentos për përdorim të jashtëm. Ideale për pikturë të shpeshtë. Në dispozicion në të bardhë.

  • Përhapja e madhe
  • Performancë e lartë
  • Mbulim i shkëlqyeshëm
  • Bardhësia e lartë
  • Zgjidhje ideale financiare

KARAKTERISTIKAT E PËRGJITHSHME

Bojë emulsioni akrilik me bazë uji. Mund të përdoret për të pikturuar të reja ose mure të vjetër të pikturuar, suva, pllaka gipsi dhe sipërfaqe betoni nëse ato janë të përgatitura mirë. Isshtë ideale për rilyerje të shpeshtë kombinimi i ekonomisë me zbatim dhe nivelim të shkëlqyeshëm Vetitë.

Përgatitja e sipërfaqes

Pastroni sipërfaqen nga vaji, bojërat e prera dhe lagështia. Letër zmerile mirë dhe hiqni pluhurin. Sipërfaqet e pikturuara ose betonet e rinj janë mbushur me pluhur Astar Universale Smaltoplast ose abetare SMALTODUR. Sipërfaqet e ndyra (nikotina, lagështia, tymi) duhet të plotësohen me abetare speciale SMALTOX hidro ose mono SMALTOX.

APLIKIMI

Llokoçis mirë. Vendosni një ose dy shtresa VINYFLEX ACRYLIC.

PASTRIMI I PAJISJEVE

Ndërsa punoni mbajini pajisjet tuaja të lagura, ose në tenxhere, ose në bojë lavdërues Tendosni mirë mjetet tuaja nga bojërat përsëri në tenxhere dhe pastrojeni menjëherë me ujë dhe sapun. Shmangni larjen e materialeve që hyjnë në rrjedhat e ujit.

KUSHTET E APLIKIMIT

Temperatura 8-30 ºC dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Përkundrazi kushtet e motit mund të degradojnë cilësinë e bojës.

RUAJTJA

Ruhet në një vend të freskët, mbrojeni nga ngrirja dhe ekspozimi në diell. Mbyllni mund edhe pas aplikimit për të mbajtur në gjendje të mirë. Rikuperoni bojën e papërdorur për ripërdorim. Ripërdorimi i bojës mund të minimizojë në mënyrë efektive ciklin jetësor të produktit ndikim mjedisor

ETIKETIMI

Akriliku VINYFLEX nuk ka nevojë për simbole rreziku sipas legjislacionit të KE.

Njihuni me produktet tona VECHRO

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: BOJË AKRILIKE VINYFLEX ACRYLIC

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

9 – 11 (m²/Lt)

Koha e Tharjes

1-2 Orë

Hollimi

5-10%

Specifikime
Paketimi

3L, 9L, 15L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË AKRILIKE VINYFLEX ACRYLIC”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË AKRILIKE VINYFLEX ACRYLIC
BOJË AKRILIKE VINYFLEX ACRYLIC

1,500L5,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart