BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM

800L1,800L

FIT HYDROCHROMA

Hidrokomë me Mbulim të Lartë

 • Për lyerje të shpeshta.
 • Çmim shumë i leverdisshëm dhe cilësi e besueshme.
 • Mbulimi i lartë.
 • Aplikim i lehtë dhe i shpejtë.
 • Cilësi të shkëlqyera nivelimi.

800L1,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 2

BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM

BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM për përdorim në tavanet, vendkalimet e shkallëve, depot dhe përgjithësisht aty ku nuk kërkohet rezistencë ndaj larjes dhe ngjyrosjes. Eshtë zgjidhja jashtëzakonisht ekonomike dhe e besueshme për profesionistët që zgjedhin ti rifreskojn muret me lyerje të shpeshta. Thahet dhe ngjyroset shpejt. Kombinon bardhësi të shkëlqyeshme, mbulim të lartë, aplikim të lehtë dhe përhapje shumë të mirë. Në dispozicion në të Bardhë dhe në një numër të pakufizuar ngjyrash përmes sistemit VIVECHROM COLOR COMPOSITION, në paketimet 3lt dhe 9lt.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul ose pompë.

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit me bojë të thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes.

Është thelbësore të hiqen produktet me bazë celuloze, gëlqere ose bojëra uji që shfaqin dështim të kohezionit ndërmjet shtresave ose janë shkëputur. Në atë rast, këshillohet të përdorni mjete mekanike ose të lagni dhe të gërvishtni sipërfaqen me thikë. Për sipërfaqet e reja ose ato tashmë të pikturuara me bojëra uji, vendosni FIT HYDROCHROMA, të holluar deri në 20% me ujë për shtresën e parë dhe deri në 10-15% për të dytën.

APLIKIMI

 • Holloni me 10-20% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
 • Vendosni 2 shtresa FIT HYDROCHROMA.
 • Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe tharjes.
 • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.

PAS PERDORIMIT – MENAXHIMI I MBETJEVE

 • Hiqni sa më shumë bojë nga furçat dhe rrotullat përpara pastrimit
 • Pastroni furçat dhe pajisjet me ujë dhe solucion pastrues pas përdorimit.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

 

Specifikime: BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 m²/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

3L, 9L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM
BOJË HIDROMAT FIT VIVECHROM

800L1,800L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart