Bojë Ekologjike Antimyk NEOPAL

800L7,000L

NEOPAL KITCHEN & BATHROOM ECO

 • Antimyk
 • Ekologjike
 • Rezistent ndaj avujve të ujit dhe mykut
 • Për zona me lagështi
 • Qëndrueshmëri të shkëlqyeshme

800L7,000L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Bojë Ekologjike Antimyk NEOPAL

Bojë Ekologjike Antimyk NEOPAL është një bojë plastike antimyk ekologjike e një cilësie të lartë. Eshtë çertifikuar për veprimin e shkëlqyeshëm antimyk. Përmban fungicide të veçanta që mbrojnë sipërfaqen e filmit të bojës duke parandaluar në mënyrë drastike rritjen e mykut dhe baktereve, në zona me lagështi të lartë dhe avuj uji, të tilla si kuzhina, banjo, tavane, bodrume. Eshtë  veçanërisht rezistent ndaj larjes së shpeshtë dhe pastrohet lehtë. Ka mbulim të lartë dhe përfundim të përsosur mat. Punoet lehtë, përhapet mrekullisht, thahet shpejt dhe ka ngjitje të fortë. Nuk përmban amoniak. Nuk kontribuon në zhvillimin e zjarrit dhe përhapjen e flakës.

Mënyra e Pëdorimit:

Aplikohet me furçë, rul

Përgatitja e sipërfaqes

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe pa materiale dëmtuese ose kohezive të dobëta, pluhur, vajra dhe kripëra. Trajtimi i tillë si pastrimi i thatë, përdorimi i një flake për të prerë ose bashkuar sipërfaqet e lyera do të krijojë pluhur dhe / ose tymra të rrezikshëm. Pastrimi i lagur duhet të përdoret kur është e mundur. Punoni në një zonë të ajrosur mirë. Përdorni mjete të përshtatshme për të mbrojtur frymëmarrjen. Për suvatimin dhe sipërfaqet e mistri: Përdorni NEOPAL STUCCO. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të lyer me gëlqere, ngjitës ose ngjyra të dobëta: Kryeministri me NEOPAL PRIMER ECO. Për sipërfaqe pa probleme aplikoni NEOPAL KUZHEN & BANHROOM ECO direkt.

APLIKIMI

 • Holloni me 5-10% ujë të pastër dhe trazojeni mirë para përdorimit.
 • Vendosni 2 shtresa NEOPAL KITCHEN & BATHROOM ECO për një rezultat perfekt.
 • Para aplikimit të nuancave dinamike që nuk shfaqin errësirë të madhe, vendosni një shtresë NEOPAL KITCHEN & BATHROOM ECO në një hije të ngjashme të prodhuar nga baza më të mirë mbuluese.
 • Vendosni bojën dhe lëreni të thahet në temperatura midis 10 ° C dhe 35 ° C.
 • Siguroni ventilim të mirë gjatë aplikimit dhe tharjes.
 • Përdorni pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes kur përdorni llak pa ajër.
 • Minimizoni harxhimin e bojës duke vlerësuar sa bojë do t’ju duhet.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Bojë Ekologjike Antimyk NEOPAL

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

12 m2/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Specifikime
Paketimi

1L, 3L, 10L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Bojë Ekologjike Antimyk NEOPAL”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bojë Ekologjike Antimyk NEOPAL
Bojë Ekologjike Antimyk NEOPAL

800L7,000L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart