VITO ECO – Bojë plastike ekologjike

500L3,500L

VITO ECO

Bojë plastike ekologjike e çertifikuar me fuqi të madhe mbuluese dhe shpejtësi të lartë të përhapjes. Lehtë për tu aplikuar me veti niveli shumë të mira duke prodhuar një sipërfaqe të lëmuar dhe të sheshtë.

SKU: N/A Tags: , , ,

500L3,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

VITO ECO – Bojë plastike ekologjike

Vito eco është bojë  për përdorim të përgjithshëm të brendshëm. Ajo shfaq fuqi të madhe mbuluese dhe shkallë të lartë të përhapjes. Ka veti niveluese shumë të mira dhe prodhon një fund të rrafshët të lëmuar. Eshtë bojë plastike ekologjike praktikisht pa erë sepse nuk përmban substanca të rrezikshme, të tilla si hidrokarbure aromatike, amoniak, formaldehid i lirë, metale të rënda ose alkilfenoletoksilate.Vito eco është çertifikuar sipas kritereve të Bordit Eko etiketimin të Bashkimit Evropian (EUEB).

  • Ekologjike
  • Fuqia e madhe mbuluese dhe shkalla e lartë e përhapjes

NGJYRA

Në dispozicion në të bardhë dhe numër të pakufizuar të ngjyrash përmes Sistemit Colorfull Tinting të Vitex.

vitex albania

ecolabel

Specifikime: VITO ECO – Bojë plastike ekologjike

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 – 13 (m²/Lt)

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

15-30min

Specifikime
Paketimi

0.75L, 3L, 9L

Hollimi

5-10%

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “VITO ECO – Bojë plastike ekologjike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

VITO ECO – Bojë plastike ekologjike
VITO ECO – Bojë plastike ekologjike

500L3,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart