KARTON PËR MBROJTJEN E DYSHEMEVE

Vlerëso Produktin

1,800L

 1. Sigurohuni që dyshemeja (dyshemeja bazë) të jetë e pastër dhe e thatë
 2. Hiqni mëngën plastike nga rrotulla SupaBord
 3. Rrotulloni SupaBord mbi sipërfaqen ose sipërfaqen e dyshemesë, me logon e kthyer nga lart
 4. Prisni SupaBord në gjatësi me një thikë të dobishme, duke u siguruar që qepjet të jenë të rregullta dhe të përshtaten mirë së bashku
 5. Ngjisni nyjet e prapanicës SupaBord, nyjet e gjata dhe perimetrin me Shiritin e Përbashkët SupaBord. Mos aplikoni shiritin e bashkimit SupaBord në sipërfaqet e dyshemesë pasi mund të ndikojë në disa përfundime
 6. Aplikoni Shiritin SupaBord Edge në perimetrin e jashtëm të zonës së dyshemesë

1,800L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

KARTON PËR MBROJTJEN E DYSHEMEVE

KARTON PËR MBROJTJEN E DYSHEMEVE

SUPABORD – MBROJTJE E PËRKOHSHME E KATIVE TË RËNDË

***MBRONI PARKETIN TUAJ TË RI me Produktet tona për Mbrojtjen e Dyshemesë*** Mos rrezikoni të dëmtoni dyshemetë tuaja!

SupaBord Heavy Duty është produkti ynë premium për mbrojtjen e përkohshme të dyshemesë për projekte ndërtimi dhe rinovimi komerciale, rezidenciale.

SupaBord Heavy Duty është teknologjia më e fundit në mbrojtjen e dyshemesë, duke siguruar një ekuilibër të përshkueshmërisë së avullit, qëndrueshmërisë dhe forcës. E zhvilluar për t’i bërë ballë kërkesave të industrisë së ndërtimit, secila rrotull mbulon 30 m2. SupaBord Heavy Duty është fleksibël por i fortë dhe i bërë nga material 100% i ricikluar.

SupaBord Heavy Duty parandalon rrezikun e dëmtimit dhe ripërpunimit, duke kursyer para në kostot materiale dhe të punës dhe është marka e zgjedhur nga kontraktorët në mbarë botën.

DIMENSIONET:

Madhësia: 1000 mm e gjerë x 30 m e gjatë x 1 mm e trashë, mbulon 30 m2

UDHEZIME INSTALIMI

 1. Sigurohuni që dyshemeja (dyshemeja bazë) të jetë e pastër dhe e thatë
 2. Hiqni mëngën plastike nga rrotulla SupaBord
 3. Rrotulloni SupaBord mbi sipërfaqen ose sipërfaqen e dyshemesë, me logon e kthyer nga lart
 4. Prisni SupaBord në gjatësi me një thikë të dobishme, duke u siguruar që qepjet të jenë të rregullta dhe të përshtaten mirë së bashku
 5. Ngjisni nyjet e prapanicës SupaBord, nyjet e gjata dhe perimetrin me Shiritin e Përbashkët SupaBord. Mos aplikoni shiritin e bashkimit SupaBord në sipërfaqet e dyshemesë pasi mund të ndikojë në disa përfundime
 6. Aplikoni Shiritin SupaBord Edge në perimetrin e jashtëm të zonës së dyshemesë

Njihuni me produktet tona BOJRA TIRANA

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “KARTON PËR MBROJTJEN E DYSHEMEVE”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

KARTON PËR MBROJTJEN E DYSHEMEVE
KARTON PËR MBROJTJEN E DYSHEMEVE
Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart