Bojë Plastike Ekologjike VIVE ECO

Vlerëso Produktin

550L3,500L

VIVE ECO

Bojë plastike ekologjike për përdorim të brendshëm.

  • Ekologjike
  • Ekonomike dhe e besueshme
  • Lahet
  • Për lyerje të shpeshtë
  • Mbulimi i lartë
  • Opacitet të lartë
SKU: N/A Tags: ,

550L3,500L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 0

Bojë Plastike Ekologjike VIVE ECO

Bojë Plastike Ekologjike VIVE ECO është bojë emulsioni për përdorim të brendshëm, e përshtatshme për nënshtresa të tilla si mure, suva, beton dhe pllaka gipsi. Ajo përfaqëson zgjidhjen ekonomike dhe të besueshme për shtëpitë, hotelet, shkollat, spitalet, punët e mëdha publike, duke ofruar një rezultat të garantuar me një çmim të jashtëzakonshëm. Është me tharje të shpejtë dhe ngjyroset kollaj. Kombinon bardhësinë dhe mbulimin e shkëlqyeshëm. Mund të zbatohet lehtësisht dhe ka veti shumë të mira niveluese dhe rezistencë të madhe ndaj larjes. VIVE ECO është i disponueshëm në të Bardhë dhe në numër të pakufizuar të hijeve përmes sistemit të ngjyrosjes së Vivechrom CHROMOSYNTHESIS, në paketim prej 750ml, 3lt dhe 9lt. VIVE ECO është certifikuar nga ASAOS sipas kritereve të Bordit të Eko-etiketimit të Bashkimit Evropian (EUEB). Ka përdorim të kufizuar të substancave të rrezikshme dhe vëllim të ulët të tretësve. Është më mirë për mjedisin, prandaj është më mirë për ju!

Përshkrimi i aplikimit
Aplikoni me Rul ,Furçë, Armë spërkatëse

Përgatitja e sipërfaqeve

Sipërfaqet duhet të jenë të pastra, të thata dhe të pastra nga të gjitha materialet me defekt dhe ngjitje dobët, papastërtitë, yndyrat dhe kripërat. Lëmimi i thatë, fërkimi i filmit me bojë të thatë do të shkaktojë pluhur dhe / ose gazra të rrezikshëm. Lëmimi / rrafshimi i lagësht duhet të përdoret kudo që është e mundur. Nëse ekspozimi nuk mund të shmanget me sigurimin e ventilimit lokal të shkarkimit, duhet të përdoren pajisje të përshtatshme mbrojtëse të frymëmarrjes. Për të mbushur dhe veshur sipërfaqet: Përdorni stuko NEOPAL STUCCO të VIVECHROM. Për sipërfaqe të reja ose sipërfaqe poroze të veshura me gëlqere ose bojëra me cilësi të ulët: Aplikoni astarin VIVE PRIMER 100% PRIMER Akrilik për ngjyrat e emulsionit. Për riparimin e sipërfaqeve të tingullit aplikoni direkt VIVE ECO.

Njihuni me produktet tona VIVECHROM

Media Sociale FACEBOOK INSTAGRAM

Specifikime: Bojë Plastike Ekologjike VIVE ECO

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 m²/L

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Hollimi

5-10%

Sipërfaqe Përdorimi

Beton, Gips, mure, Suva

Specifikime
Paketimi

0.75L, 3L, 9L

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “Bojë Plastike Ekologjike VIVE ECO”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

Bojë Plastike Ekologjike VIVE ECO
Bojë Plastike Ekologjike VIVE ECO

550L3,500L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart