Sale!

SMALTOPLAST EXTRA – Bojë Ekologjike

700L4,900L

Bojë plastike ekologjike, me cilësi të lartë për përdorim të brendshëm. Bardhësi e shkëlqyeshme dhe fuqi mbuluese. Shkalla e shkëlqyeshme e përhapjes dhe rezistencë ndaj larjes / pastrimit.

ecolabelboje plastike

700L4,900L

Shto te të preferuaratAdded to wishlistRemoved from wishlist 1

SMALTOPLAST EXTRA – Bojë Ekologjike

Smaltoplast extra është bojë plastike ekologjike, me cilësi të lartë për përdorim të brendshëm. Bardhësi e shkëlqyeshme dhe fuqi të madhe mbuluese. Shkalla e shkëlqyeshme e përhapjes dhe rezistencë ndaj larjes / pastrimit.

  • Performanca dhe mbulimi i lartë
  • Rezistencë ndaj larjes

  • Pa aromë
  • Bardhësia e lartë

  • Veshje rezistente

  • Përhapet mrekullisht

Bojë  ekologjike me cilësi premium për përdorim të brendshëm. E përshtatshme për mure, beton, pllaka gipsi, suva. SMALTOPLAST ekstra është pa erë, ka bardhësi të shkëlqyeshme, fuqi të madhe mbulimi. Lehtë për tu aplikuar me nivelim shumë të mirë. Rezistencë shumë e mirë, aftësia e larjes dhe rezistenca ndaj pastrimit (ΕΝ 13300, klasa 1). Përmbajtja e minimizuar e substancave të rrezikshme. Komponimet organike të paqëndrueshme të reduktuara (VOCs).

Përgatitja e sipërfaqes

Pastroni sipërfaqen nga pluhuri, vaji, bojërat e vjetra dhe lagështia. Zmeriloni mirë dhe aplikoni 1 shtresë Smaltoplast Universal Primer (astar).

Aplikacion

Llokoçisni mirë. Vendosni 2 shtresa SMALTOPLAST extra. Minimizimi i përdorimit të bojës humbje: për një sipërfaqe prej 10 m², 1,6lt bojë është e nevojshme për dy shtresa. Këshilla! Për nuancat e errëta, në mënyrë që të minimizojmë numrin e duarve të bojës, ne propozojm të aplikoni SMALTOX hidro ose SMALTOPLAST ekstra në ngjyr gri S 1502-Y kur aplikoni ngjyra të verdha, S 1502-R për të kuqe etj. Ose një ngjyrë me të njëjtën nuancë nga një bazë me të errëta.

Kushtet e aplikimit

Temperatura 8-30 ° C dhe lagështia relative më e ulët se 80%. Përkundrazi kushtet e motit mund të degradojnë cilësinë e produktit.

Etiketimi

SMALTOPLAST extra nuk ka nevojë për simbole rreziku sipas legjislacionit të KE. Ky produkt është vlerësuar me etiketë eko, kritere eko Kategoria e produkteve 312/2014 / EE “bojra të brendshëm dhe dhe bojra të jashtëm”.

 

FACEBOOK

Specifikime: SMALTOPLAST EXTRA – Bojë Ekologjike

Karakteristikat Kryesore
Mbulimi

11 – 13 (m²/Lt)

Rezultati Pas Lyerjes

Mat

Koha e Tharjes

1 Orë

Specifikime
Hollimi

8 – 15 %

Shtresa

2

Paketimi

1L, 3L, 10L

Videos: SMALTOPLAST EXTRA – Bojë Ekologjike

Vlerësimi nga Blerësit

0.0 out of 5
0
0
0
0
0
Shkruaj një Vlerësim

Nuk ka ende vlerësime.

Ji i pari që vlerëson “SMALTOPLAST EXTRA – Bojë Ekologjike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *

SMALTOPLAST EXTRA – Bojë Ekologjike
SMALTOPLAST EXTRA – Bojë Ekologjike

700L4,900L

Dërgo mesazh në Whatsapp.
Bojra Tirana
Logo
Enable registration in settings - general
Shopping cart